BAŞ TACIMIZSINIZ

Altınova ilçe protokolü, 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle Şehit yakınları, gazi ve aileleriyle yemekte buluştu.

Yemekte konuşan İlçe Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, “Sizler bizim baş tacımızsınız” diye konuştu. Altınova Belediye Başkanı Metin Oral da, “Güzel vatanımızın huzuru ve geleceği için giriştikleri mücadelede gazilik payesini kanlarıyla ve alın terleriyle hak eden vatansever kahramanlarımızın haklarını ödememiz mümkün değildir” dedi.

TEK TEK İLGİLENDİLER

19 Eylül Gaziler günü nedeniyleAltınova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit ve Altınova Belediye Başkanı Metin Oral’ın ev sahipliğinde şehit yakını ile gazi ve ailelerine yemek düzenlendi.

Onur Restoran’da düzenlenen yemeğe; Altınova İlçe Kaymakam Regaip Ahmet Özyiğit, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova İlçe Emniyet Müdürü Muhammed Ferit Duman, Altınova İlçe Jandarma Komutanı J. Tğm. Burak Kılıç, Altınova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ufuk Kocatepe, daire amirleri, şehit ve gazi yakınları katıldı.

Kaymakam Özyiğit ve Başkan Oral, misafirleriyle tek tek gezerek misafirleriyle yakından ilgilendiler. Şehit yakınlar, gazi ve aileleri de Kaymakam Özyiğit, Başkan Oral ve Vakıf Müdürü Kocatepe’ye ilgilerinden dolayı teşekkür ettiler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.