DERT BENDE BEĞENİ TOPLADI

Dert Bende filmi son yıllarda izlediğimiz sığ komedilerden değil aksine güzel bir durum komedisi. Film ekibi son yıllarda kendisini kanıtlamış oyunculardan bir araya gelmişler ve karakterlerini güzel yansıtmışlar.

Dert bende filminin konusu, arkadaşlarına yardım etmek isterken kendilerini zorlu bir durumun içinde bulan bir grubun hikayesini konu ediyor. Kenan, Cem ve Mert iyi günde, kötü günde birbirlerinin yanında olan üç yakın arkadaştır. Kenan ve Cem, Mert’in evleneceğini öğrendiklerine duruma el atmaya karar verir. Arkadaşlarının mutsuz bir evlilik yapmasını engellemek isteyen Kenan ve Cem, kirli işlerle uğraşan Ejder’in de yardımı ile Mert’i kaçırır. Ancak Ejder’in yardımı işlerin karışmasına neden olur. Ekrem adında bir adamın karısı kaçırılmıştır ve Ekrem’in fidyecilere vereceği para Ejder’in eline geçer. Bunun üzerine Ekrem, Mert’i rehin alır ve genç adamın serbest bırakılması için Kenan ve Cem’den parayı bulup karısını kurtarmalarını ister. Arkadaşlarını kurtarmak için harekete geçen Kenan ve Mert bu sırada tesadüfen peşindeki silahlı adamlardan kaçan Pelin ile tanışır. Güçlerini birleştirmeye karar veren Kenan, Cem ve Pelin, kendilerini zorlu bir maceranın içinde bulur.

Filmin Özdilek Yalova sinetime sinemasında saat 16:00 yapılan gösterimine seyirciler ile birlikte başrol Oyuncuları Ümit İbrahim Kantarcılar, Onur Dilber ve Jessica May birlikte izlediler, izleyicilerin kahkahalarla izlediği film sonrası oyuncular izleyenler ile fotograf çektirdiler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.