ORAL: İTFAİYE TEŞKİLATIMIZ CANLA BAŞLA GÖREVDE

Altınova Belediyesi Dr. Metin Oral, Altınova İtfaiye Amirliğini ziyaret etti. İtfaiye Amiri Süleyman Çavuşoğlu ve itfaiye personeliyle sohbet eden Başkan Oral, “Teşkilatımız her geçen gün daha da güçlenmekte” dedi.

Başkan Oral, itfaiye teşkilatının vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini korumak amacıyla büyük bir özveri ile çalıştığını söyleyerek, “İtfaiyemiz, yangınların yanı sıra doğal afetlere ve kazalara daha hızlı mücadele edecek şekilde gerekli personel ve araç gereçlerle güçlendirilmekte. İtfaiye personelimiz 7 gün 24 saat canla başla hizmet vermekte” diye konuştu.

“TEŞKİLATIMIZI GÜÇLENDİRİYORUZ”

Altınova İtfaiye Amirliği personeliyle bir araya gelen Başkan Dr. Metin Oral, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Yeniden yapılanan Altınova İtfaiye Amirliğinin her geçen gün güçlendiğini söyleyen Başkan Oral, “İtfaiye teşkilatı, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini korumak amacıyla büyük bir özveri ile çalışmakta. İtfaiyemiz, yangınların yanı sıra doğal afetlere ve kazalara daha hızlı mücadele edecek şekilde gerekli personel ve araç gereçlerle güçlendirilmekte” dedi.

Ziyarette, Altınova Belediye Meclis üyesi Hasan Karabacak ve Altınova Zabıta Amiri Salih Akbaş da hazır bulundu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.