ÖZYİĞİT: HİZMET SEFERBERLİĞİMİZ SÜRÜYOR

Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, birim amirleriyle birlikte Fevziye Köyünü ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.

Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Fevziye Köyünde muhtarlar, muhtar azaları ve vatandaşlarla bir araya geldi. Özyiğit, ilçe genelinde hizmet seferberliğinin sürdüğünü söyledi.

LAVANTA EKİMİ YAPILDI

Fevziye köyünde yapılan toplantıda Kaymakam özyiğit’e sorunlarını ve isteklerini aktaran vatandaşlar köye sulama göleti talebinde bulundular. Köyde hayvancılığın teşvik edilmesini isteyen vatandaşlar, yonca ekim alanlarının çoğaldığını ve ilçe tarım müdürlüğünün bu konuda desteğinin sürdüğünü ifade ettiler. Ayrıca, tıbbi aromatik bitkilerin test edildiği ve köye lavanta ekiminin yapıldığı söylendi.

“GÖREVİMİZ HİZMET”

Sorunları, istek ve şikâyetleri dinleyen Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, ihracata yönelik sebze ve meyveciliğin araştırılması talimatı verdi. Kaymakam Özyiğit, Altınova genelinde hizmet seferberliğinin devam ettiğini dile getirerek; “el ele vererek halkımıza, yaşadığımız yöre hizmet ediyoruz. Noksanlıklar, ihtiyaçlar elbette olacak. Birim görevimiz de bunları çözmek, hizmet etmek” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.