GENEL MÜDÜR BİLGİLİ; ‘YALOVA ÖZEL EĞİTİM ÜSSÜ OLACAK’

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Ahmet Emre BİLGİLİ, Şaban Temuge Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli’nde İlimiz Eğitim Yöneticileri ve Özel Eğitim Okul / Kurum Yöneticileri ile Değerlendirme Toplantısına katıldı.

“Yalova Özel Eğitim İşini Halletmiştir”

Yalova’da özel eğitimin geldiği noktaya değinen Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Ahmet Emre BİLGİLİ, “Yalova özel eğitim işini halletmiştir” ifadeleriyle özel eğitim alanında ortaya konan çalışmaları takdir etti.

Tasarruf çalışmalarına dikkat çeken BİLGİLİ, Bakan Yardımcımızın özel eğitim alanında desteğinim büyük olduğunu belirterek, “Özel eğitime pozitif ayrımcılık yapmak caizdir. Osmanlı için ufukların efendisi diye bahsederler. Bizde bu ecdadın torunları olarak gereğini yapalım. Ufkumuzu geniş tutalım. Donatım konusunda pozitif ayrımcılık yapalım. Yalova’yı özel eğitim üssü haline getirelim” ifadelerini kullandı.

Genel Müdür BİLGİLİ; “Bir işi yaparken gönlümüzü işin içine katarsak başarılı oluruz. Bu konuda gönlünü işin içine katarak çalışan İl Müdürümüze de yapmış olduğu azimli çalışmalarından ve gösterdiği emeklerden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.