O ARTIK ANADOLU YILDIZI

 

 

Altınova Belediyespor Voleybol Takımı oyuncusu İrem Diyarbakırlı, Anadolu Yıldızlar Liginde Yalova Voleybol Karmasında yer alacak.

 

Çanakkale’de Düzenlenecek olan Anadolu Yıldızlar Ligi Voleybol Branşı Yalova Takımında Altınova Belediyespor’da yetişen İrem Diyarbakırlı da yer alacak.

 

SPORA 2 YIL ÖNCE BAŞLADI

 

2 yıl önce Altınova Belediyespor Voleybol takımında spora başlayan Altınova Hürriyet Ortaokulu 8. Sınıf öğrencisi İrem Diyarbakırlı’ın Anadolu Yıldızlar Liginde mücadele edecek olan Yalova Karmasına seçilmesi ilçede büyük sevinç yaşattı.

 

“İNANDIK VE ÇOK ÇALIŞTIK”

 

Hırs, azim, çok çalışma ve en çok da inancımızla bugünlere gelindiğini dile getiren Altınova Belediyespor Voleybol Takımı Antrenörü Yasemin Karaca, “Çok nefes tüketip çok emek verdik. Sıfırdan başlayarak bu noktalara geldik. 2 yıl boyunca en büyük desteği İrem’in ailesi verdi. İrem şimdi mücadelesini Anadolu Yıldızları Takımında hem Altınova’mızı hem de Yalova’yı temsil etmek için verecek. Bizlerden desteğini esirgemeyen Altınova Belediyesi’ne, ailelerimize ve bizler için emek veren herkese teşekkür ediyoruz. En büyük teşekkürü bize bu gururu yaşatan öğrencim İrem Diyarbakırlı’ya ediyorum. Kendisiyle gurur duyuyorum.

 

“ŞANSI AÇIK OLSUN”

 

Anadolu Yıldızlar Liginin önemli kulüplerin antrenörleri sporcu seçmek için takip ediyor. Maç içinde sporcuları izliyorlar. İrem’in Yalova İl Karmasına seçilmesinden çok bundan sonraki süreç bizim için daha önemli. İrem’in yeteneğinden kuşkumuz yok. Şansının açık olmasını ve bu müsabakalarda keşfedilmesini diliyoruz” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.