ÖZDİLEK YALOVA’DA ÇOCUKLAR MUTLU

Tosbik’in Hikâyesi çocuk tiyatrosu, Özdilek Yalova’da hafta sonu rengârenk görüntülerin yaşandığı sahnelerle gerçekleşti.

Özdilek Yalova misafirlerine sunduğu kaliteli hizmet ve ürün yelpazesine ek olarak minik misafirlerini de memnun etmeyi unutmuyor. Çeşitli çocuk etkinlikleri ve tiyatroların düzenlendiği Özdilek Yalova 1 Aralık Pazar günü ise Tosbik’in Hikâyesi çocuk tiyatrosuna ev sahipliği yaptı. Eğlence ve neşe dolu anların yaşandığı etkinlik, çocuklar kadar ebeveynlerin de mutlu bir şekilde etkinlikten ayrılmasını sağladı.

“ÇOCUKLAR HEM EĞLENİYOR HEM DE ÖĞRENİYOR

Özdilek Yalova’da çocukların eğlenerek öğrenebileceği etkinlikler arasında yer alan dram kursuna ek olarak çocuk tiyatroları ve çocuk atölyeleri düzenleniyor. Her hafta sonu farklı bir konu elen alan tiyatro ve atölye etkinliklerinde çocukların zihinsen ve bedensel gelişimi ön planda tutuluyor.

Özdilek Yalova sosyal medya hesaplarını takip ederek alışveriş merkezimizde gerçekleşecek olan etkinlik, yarışma, kampanya ve tüm fırsatlar için Özdilek sosyal medya hesaplarından haberdar olabilirsiniz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.