YOKKDER BAŞKANI MURAT KALAYCI, YTSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI TAHSİN BECAN’I ZİYARET ETTİ

Yalova Oto Kiralama Kuruluşları Derneği Başkanı Murat Kalaycı, Yalova Ticaret Odası’na gerçekleştirdiği ziyarette, Tahsin Becan’ın göstermiş olduğu misafirperverlik için kendilerine teşekkür ediyorum, Dedi.

Yalova Ticaret Odası köklü tarihinde ilimize ve iş insanımıza çok önemli değerler kazandırdı. İnanıyoruz ki bundan sonra da kazandırmaya devam edecektir.

Tahsin Becan’a Üyelerimizin sorunlarını ilettik diyen Kalaycı; “Üyelerin yapmış olduğu ticaretlerinin önünde engel teşkil eden sorunlarını Anlattık Sektörümüzün Yalova İline büyük katkılar sağladığını Yalova’nın ekonomisine büyük destekler verdiğimizi ilettik. “Sektörümüzün Sorunlarını detaylıca ele aldık. Sözlü ve yazılı olarak bilgilendirmede bulunduk öneri ve çözüm noktasındaki talebimizi yazılı olarak elden teslim ettik.

Kalaycı; Yalova ticaret odasından destek beklediklerini ifade etti. Odaların başta üyeleri olmak üzere bulundukları şehirlere ve ülkeye faydalı olmak için çalıştıklarını vurgulayan Başkan Kalaycı; “ben inanıyorum ki bu dönemde el birliği ile gönül birliği ile çok güzel çalışmalara imza atacağız.

Burada Sayın Tahsin Becan Başkanımın önderliğinde bu işe istekli, memleket için kaygı duyan, bir şeyler yapma arzusunda olan bir ekip olduğunu görüyoruz.

Hep birlikte omuz omuza vererek çok başarılı işlere imza atacağımız inancındayım.

Bu dönemde buna hem şehrimizin hem ülkemizin ihtiyacı var. İnşallah Rabbim bizi muvaffak kılar” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: