YOKKDER VE TOKFED BİR ARAYA GELEREK BÜROKRATLARA ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİ SUNDU

Yalova Araç Kiralamacılar derneği ve Tüm Otomobil Kiralamacıları Federasyonu bir araya gelerek Bürokratlara Çözüm Önerilerini Sundu.

Yalova Araç Kiralamacılar Dernek başkanı Murat KALAYCI (YOKKDER) tüm oto kiralamacıları Federasyon Başkanı İlhan YILMAZ’ı (TOKFED) ağırladı.

Kahvaltılı toplantı düzenleyen Yalova Araç Kiralamacılar derneği Yönetim Kurulu ve üyeler katıldı. Toplantıda yalova araç kiralamacıların üyelerinin görüş sorunları ve çözüm önerileri ele alındı ve Program çerçevesinde önce Yalova Valisi Muammer EROL Beyefendi ve İl Emniyet Müdürü Mehmet Hakan FINDIK Beyefendiye makamında ziyaret gerçekleştirildi.

Kalaycı; Valimiz Muammer EROL ve il emniyet müdürümüz Mehmet Hakan FINDIK Sektörümüzün Sorunlarının çözümü için önerileri sunduk Sektörümüzün İşleten sıfatı, müteselsil sorumluluk, KABİS Sisteminin daha efektif kullanılması, asayiş İle trafik ve jandarma sisteminin entegrasyonunun sağlanması, Plakaya yazılan trafik cezaları ve köprü otoyol kaçak geçişleri, hakkında detaylıca konuştuk ve Federasyon başkanımız ilhan YILMAZ’ın öncülüğünde taleplerimizi yazılı olarak elden sunduk.

Son derece verimli geçen görüşmelerden dolayı başta Valimiz Muammer EROL daima çözüm odaklı olacaklarını bizleri destekleyeceklerini belirtmeleri bizleri memnun etmiştir kendilerine gerek federasyonumuz gerek derneğimiz adına kendilerine Şükranlarımızı sunuyoruz İl Emniyet Müdürümüz Mehmet Hakan FINDIK’ın konukseverliğinden dolayıda ayrıca teşekkür ediyoruz. Federasyonumuzun oluşumda büyük emekleri olan 11 ilde bulunan dernek başkanlarımıza ve federasyon üyelerimize teşekkür ediyoruz. Federasyon Başkanımız İlhan YILMAZ’ın Yalova ilimize gelerek bizleri onurlandırmıştır bundan dolayı kendilerine teşekkür ederiz. Kıymetli zamanlarını ayırıp emeği geçen derneğimizin çok kıymetli Yönetim Kuruluna ve üyelerine teşekkür eder, yapmış olduğumuz müracatların olumlu neticelenmesini dilerim.

Yalova oto kiralamacılar derneği yönetim kurulu başkanı
Murat KALAYCI

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.