DEVLET HASTANESİ HEKİM KADROSUNU GÜÇLENDİRİYOR

Yalova Devlet Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi ve Fiziksel Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanı 4 hekimle kadrosunu güçlendirdi.


Yalova Devlet Hastanesi hizmet kalitesi ve hizmet hızını arttırmak adına hekim kadrosunu her geçen gün güçlendiriyor. Bu kapsamda 4 yeni doktor daha göreve başladı. Konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Hastanemize yeni atanan Hekimlerle kadromuz daha da güçlendi. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi ve Fiziksel Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanı doktorlarımız hasta kabulüne başlamışlardır. 

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı doktorlarımız Uzm. Dr. Büşra Sultan Kibar ve Uzm. Dr. Merve Ekinci, Genel Cerrahi uzmanımız Uzm. Dr. Ahmet Aslan, Fiziksel Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız Uzm. Dr. Nezihe Akar hastanemizde hasta kabulüne başladılar. Hastanemiz gerek hekim kadrosu ve gerekse teknik donanımını arttırıp geliştirerek Yalovalılara daha iyi ve hızlı hizmet etme hayreti içerisinde olmaktadır. Yeni başlayan doktor arkadaşlarımıza hoş geldiniz der hayırlı olmasını temenni ederim” denildi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.