ALTINOVA BELEDİYESİ’NİN ARAÇ PARKI BÜYÜYOR

Altınova Belediyesi, her geçen gün büyüyüp gelişen ilçede ihtiyaçların karşılanmasına yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Altınova Belediyesi araç parkına; 2 adet çöp aracı, 1 adet 27 kişilik minibüs, 1 adet pikap ve 1 adet su ve kanalizasyon arıza ekiplerinin kullanacağı kamyoneti araç parkına dâhil etti.

“DAHA KALİTELİ VE HIZLI HİZMET İÇİN”

Altınova Belediyesi, araç parkını genişletmeye devam ediyor. Altınova Belediyesi 2019 yılı içerisinde; 2 adet çöp aracı, 1 adet 27 kişilik minibüs, 1 adet pikap ve 1 adet su ve kanalizasyon arıza ekiplerinin kullanacağı kamyoneti araç parkına dâhil etti. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, hedeflerinin Altınova halkına daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek olduğunu söyledi.

Başkan Oral, belediye araç parkının zenginleştirildiğini söyleyerek, “Göreve geldiğimiz ilk günden beri araç parkımızı genişletmeye ve iş makinelerin sayısını artırmaya gayret gösterdik. İş makinelerimiz ilçemizin dört bir tarafında devam eden çalışmalarımızda vatandaşlarımızın hizmetinde olacak. Bu araçlar daha etkin ve verimli bir şekilde Altınova halkına hizmet sunmamıza vesile olacaktır” dedi.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.