AVRUPA VE DÜNYA ŞAMPİYONU BUSE TOSUN’DAN ZİYARET

Avrupa ve Dünya Şampiyonu Milli Güreşçi Buse Tosun ve Milli Takım Güreş Antrenörü Murat Gençtürk, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer’i ziyaret ettiler.

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, Avrupa ve Dünya Şampiyonu Milli Güreşçi Buse Tosun ve Milli Takım Güreş Antrenörü Murat Gençtürk’ü makamında ağırladı.

Başkan Numan Soyer ile Yalova’yı ve Türkiye’yi uluslararası müsabakalarda en iyi şekilde temsil eden ve sayısız başarıya imza atan Milli Güreşçimiz Buse Tosun spor ve hedefleri hakkında uzunca bir süre sohbet ettiler.

Milli Sporcu Buse Tosun’u başarılarından dolayı tebrik eden Başkan Soyer, “İlimizi ve ülkemizi uluslararası alanda başarıyla temsil eden ve bizlere büyük gurur yaşatan Milli Sporcumuz Buse Tosun’u kutlar, başarılarının devamını dilerim. Umarım bir dahaki ziyaretinde Olimpiyat Madalyası ile gelerek, tarihi bir başarıya daha imza atar” dedi.

Ziyaretin sonunda Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, Milli Sporcu Buse Tosun ve Milli Takım Güreş Antrenörü Murat Gençtürk’e hediye takdim ederek hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.