DEVLET HASTANESİ ÖNÜNDE TRAFİK RAHATLADI MI?

Yalova Devlet Hastanesi önünde yaşanan trafik yoğunluğu ve sıkışıklığından dolayı yeni düzenlemeye gidildi. Yeni düzenleme kullanımda faydası ne kadar olacak.

Yalova Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlemeyle yol kenarı alanlarına çekilen çizgilerle otopark alanları belirlendi. Park yasağı olan bölgelere uyarı levhaları asılarak orta refüj düzenlemesi de yapıldı.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Yardımcısı Kaan Dumantepe; “Yalova Devlet Hastanesi önünde yaşanan trafik yoğunluğu ve hatalı parklardan dolayı şikâyetler alıyorduk. Yapmış olduğumuz çalışmalarla yol kenarlarına çekilen çizgilerle park alanlarının yerini belirledik. Bununla birlikte park yasağı olan bölgelere uyarı levhaları astık. Trafik akışının daha iyi sağlanması için ise refüj çalışması yaptık. Gerçekleştirilen uygulama ile daha önce hatalı araç parklarından dolayı yaşanan trafik sıkışıklığı ortadan kaldırılmış olup, araç trafiğinin düzenli ve kesintisiz bir şekilde akması sağlandı” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

DEVLET HASTANESİ ÖNÜNDE TRAFİK RAHATLADI MI?” için bir yorum

  1. Düzenleme sonucunun çok güzel olacağına eminim. Lakin biz çiftlikköyde oturup sabah hastaneye gitmek isteyenler için minibüsler artık hastane kapısına kadar inmiyor. Bu yürüyecek durumu olmayan hastalar, yaşlılar ve çocuklular için gerçekten büyük zorluk oldu. Bunun için yeni bir düzenleme yapılarak yine minibüslerin kapıda indirmelerinin sağlanılmasını rica ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.