YALOVA’NIN İNCİSİ TERMA CITY’DEN GENÇLİK FESTİVALİ’NE BÜYÜK DESTEK

Yeni nesil Termal anlayışı ile gençleri termal turizme çekmeyi misyon edinen Terma City gençler için özel oluşturduğu  sosyal alan donatıları ile termal otelde bilinenin aksine gençleri ağırlamayı hedef haline getirdi. Bu misyondan yola çıkan Yalova Terma City gençlerle Yalova Gençlik Festivali’nde buluşuyor.

15-16 Şubat tarihlerinde Yalova Altan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Yalova GENÇLİK FESTİVALİ, Yalova Terma City katkılarıyla daha da renklenecek.

Gelenekselleşmesi hedeflenen Yalova Gençlik Festivali, müzik dünyasının yeni yıldızlarını bir araya getiriyor.

Rap müziğin öncü isimlerinden Norm Ender festivalin yıldızı olacak. “Mekanın Sahibi” şarkısıyla adından söz ettiren Norm Ender festival boyunca Terma City’de konaklayacak ve mekanın sahibi olacak. Norm Ender 15 Şubat’ta sahnede rap fırtınası estiriyor

Alternatif müziğin en iyilerinden Bazıları, göz dolduran sahne performansıyla Görkem Balkış 15 Şubat’ta GENÇLİK FESTİVALİ sahnesinde yerini alırken, 16 Şubat’ta son dönemde yeni şarkılarıyla yükselişe geçen Emircan İğrek, rap müziğinin prensi Hidra, eğlenceyi her anında hissettiren Mary Jane, alternatif rock grupları Pardon ve Self Servis konserde performanslarını sergileyecektir.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.