DR. METİN ORAL “GÖNÜLLÜ KARANTİNA UYGULAYALIM”

Altınova Belediyesi Garaj Amirliği Temizlik Birimi ekipleri, yeni koronovirüs (Covid- 19) ile mücadelede çalışmaların aralıksız sürdürüyor. Ekipler ilçe genelinde temizlik, dezenfekte ve ilaçlama çalışmaları yapıyor.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, belediye olarak her türlü tedbiri aldıklarını çalışmaların aralıksız devam edeceğini söyleyerek, “Vatandaşlarımızdan tek isteğimiz kendilerine gönüllü karantina uygulamalarıdır” dedi.

“ÖNLEMLER EN ÜST SEVİYEDE”

Zor ve çok kritik bir süreçten geçildiğini ifade eden Başkan Oral, “Durumun vahameti ve ciddiyetinin farkındayız. Salgın hastalıklara karşı önlemlerimizi en üst seviyeye çıkardık. Ancak bu noktada vatandaşlarımıza da büyük sorumluluk düşüyor. Her bir vatandaşımız günlük hayatında uyguladığı basit önlemlerle salgın hastalıkların önüne geçebilir. Gencinden yaşlısına kadar tüm bireylerin çok dikkatli olması gerekiyor. Devletimizin belirlediği tedbirler ve kurallar harfiyen yerine getirilmeli. Zorunlu olmadıkça evden çıkılmamalı. İnsanlarla fiziki mesafeye dikkat edilmeli. Hijyen konusunda çok titiz davranılmalı. Tüm halkımızdan sabırla evlerinde kalmalarını istiyoruz” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.