“EVDE KAL, SAĞLIKLI KAL”

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin BECAN yaptığı yazılı açıklamda; “Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsüne karşı devletimiz tüm imkânlarını seferber ederek amansız bir mücadele yürütüyor. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Sağlık Bakanımız belirli bir süre evde kalınması yönünde vatandaşlarımıza bilgilendirmede bulunuyor. Virüsün ülkemizde vatandaşlarımız arasında bulaşıcı etkisinin en az seviyede tutulması için devletimiz tüm tedbirleri uyguluyor.

Bizlerde alınan bu tedbir kararlarına uyarak virüsün yayılmasına karşı verilen mücadelenin başarılı olması için gerekenleri yapmalıyız. Covid-19 salgını nedeniyle vatandaşlarımızın evden çıkmamalarını rica ediyoruz. Odamız üyeleri arasında marketlerle yapmış olduğumuz görüşmede temel ihtiyaç malzemelerinin evlere teslimatını tüm hijyen kurallarına uyarak yapabileceklerini belirtmişlerdir.

Bu doğrultuda hazırlanmış olan üye firmalarımızı gösteren liste ve iletişim bilgileri sunulmuştur. Temel ihtiyaç malzemelerinizi listede yer alan marketlerin telefonlarını arayarak eve servis hizmetinden faydalanabilirsiniz.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.