YALOVA BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ TUTUK, “KADINLARIMIZ TOPLUMUN TEMİNATIDIR”

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ vesilesiyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Vekili Tutuk mesajında; “Her zaman varlıklarıyla hayatın her alanında fedakarlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız, huzurlu, mutlu ve sağlıklı toplumların teminatıdır” diyerek şunları dile getirdi; 

“Dünya Kadınlar Gününü kutladığımız bu özel günde sevginin, saygının en yücesini hak eden kadınlarımızın şiddet, ayrımcılık, dışlayıcılık gibi uygulamalardan uzak, refah içinde mutlu bir toplumda yer bulmalarını temenni ediyorum.

Yalova Belediyesi olarak bundan sonraki süreçte kadınlarımızın her zaman yanında olacağız. Bizlere düşen görev, kadınlarımızı her platformda desteklemek ve pozitif ayrımcılık yapmaktır. Toplumun en önemli yapı taşı olan başta aile de olmak üzere, hayatımızın her anını daha özel kılarak güzelleştiren, eğitim, bilim, kültür, sanat, siyaset, ekonomi ve spor gibi her alanda büyük başarılara imza atan kadınlarımız, bizlerin her zaman baş tacı olacaklar.

Bu vesile ile başta şehitlerimizin anneleri ve eşleri olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum.”

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.