“YALOVA ÜLKÜ OCAKLARI YAŞLILARIN HİZMETİNDE”

Korona virüsü ile mücadele ulusal çapta devam ederken,  65 yaş ve üstü vatandaşlarımızın sokağa çıkmasının yasaklanmasının ardından Yalova Ülkü Ocakları anlamlı bir çağrıda bulundu.

Yalova Ülkü Ocakları Başkanı Bora Tanaçan, Yalova Ülkü Ocakları olarak ihtiyaç halinde 60 yaş ve üstü vatandaşların kendilerine ulaşmaları halinde eczane ve market alışverişlerini  yapmak için gönüllü olduklarını duyurdu.

Tanaçan,”Ülkece birliğe, beraberliğe gerçekten fazlasıyla ihtiyaç duyduğumuz günlerdeyiz. Dünyaya ve ülkemize illet olan bu virüsle mücadele etmek için her vatandaşın sorumluluğu çok fazla. Özellikle risk grubunda olan büyüklerimizle alakalı sokağa çıkma yasağı kararını öncelikle kendi sağlıkları açısından olumlu buluyorum. Ancak bu yaş grubunda olan ancak dışarı çıkamayacakları için ihtiyaçlarını karşılayacak kimsesi bulunmayan vatandaşlarımız da mevcut. Bizler onların birer evladı olarak ihtiyaçlarını karşılamak üzere gönüllüyüz” ifadelerini kullandı.

60 yaş ve üstü vatandaşlar eczane ve market alışverişleri için irtibat numaralarından  Yalova Ülkü Ocakları görevlilerine ulaşabilecekler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.