YALOVA BELEDİYESİ’NDEN 23 NİSAN OTOBÜSÜ İLE BAYRAM KUTLAMASI

Yalova Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla hazırlanan 23 Nisan Otobüsü, şarkılar eşliğinde kentin tüm mahallelerini dolaştı. Yalova Belediye Başkan V. Mustafa Tutuk, belediye binası önüne gelerek mahalleleri gezecek olan 23 Nisan Otobüsünü uğurladı.

Yalova Belediyesi, korona virüs tedbirleri dolayısıyla evlerinden çıkamayan çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı buruk geçirmemeleri için hazırlattığı üstü açık 23 Nisan Otobüsü ile tüm mahalleleri gezdi. Belediye binası önünde kutlama için özel hazırlanan üstü açık otobüs, Türk Bayrakları ve balonlarla süslendi. Otobüs, içerisinde palyaço, müzisyen ve çizgi film karakterleri kıyafetli animatörlerle birlikte 14 mahallede evlerinden çıkamayan çocuklarla buluştu. Neşeyle, ellerinde bayraklarla evlerinin balkonlarına ve pencerelerine koşuşan çocuklar otobüse el sallayıp, çalınan şarkılara eşlik ettiler.

Yalova Belediye Başkan V. Mustafa Tutuk, yaptığı açıklamada korona virüs tedbirleri kapsamında evlerinde olan çocukların bayramı buruk geçirmemeleri için böyle bir etkinlik düzenlediklerini ifade etti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.