BAŞKAN KALAYCI STATİK IP MECBURİYETİ GECİCİ OLARAK KALDIRILDIĞINI BİLDİRDİ

Yokkder Başkanı Murat Kalaycı Covid-19 Sebebi ile Rentacar Sektörünün İş Yerlerinde Mecbur Kullanılan Statik İp Mecburiyeti Geçici Olarak Kaldırıldığını Bildirdi.

Yalova araç kiralamacılar derneği yönetim kurulu başkanı Murat KALAYCI Yaptığı açıklamada şu ifadeler yer aldı Sektörümüz COVİD- 19 salgını sebebi ile meslektaşlarımızın sağlığını ve güvenliğini koruma adına iş yerlerimizde bulunan sabit statik IP geçici olarak kaldırılması için içişleri bakanlığına başvuruda bulunmuştuk. Bakanlığımızca başvurumuz uygun bulundu.
Bugünden itibaren meslektaşlarımız evlerinde araçlarını kiraya verebilir veya teslim alabilir KABİS girişlerini Evlerinden yapabilirler” dedi.

Başkan Kalaycı; Sözlerine şöyle devam etti Meslektaşlarımız araçlarını kiraya vermek için veya teslim almak için Evden çıkıp iş yerine gitmek zorunda kalıyordu sokağa çıktığı zaman COVİD-19 Salgının bulaşma ihtimalı çok yüksekti Meslektaşlarımızı sağlığını koruma adına ve salgının yayılmasını önlemek için oto kiralama firmalarının iş yerlerinde bulunan mecbur kullandıkları statik IP geçici olarak kaldırılmıştır artık meslektaşlarımız KABİS girişlerini evlerinden giriş yapabilirler diyerek Sektörümüz adına hayırlı olmasını diledi meslektaşlarına seslenerek Siz evde kalın biz çalışalım ifadeleri kullandı.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.