EMİRHAN’IN DOĞUM GÜNÜ PASTASI BAŞKAN SİLPAGAR’DAN

Çiftlikköy’de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında diğer 20 yaş altı gençler gibi sokağa çıkma kısıtı bulunan Emirhan’ın 13’üncü doğum gününü, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar pastayla kutlayarak minik bir sürpriz yaptı.

13 yaşına basan GSD eğitim vakfı ortaokulu 7. Sınıf öğrencisi Emirhan Emiroğlu’nun kendisiyle tanışmayı çok istediğini öğrenen Başkan Silpagar, korona tedbirleri nedeniyle evden çıkamayan Emirhan’ın doğum gününü getirdiği pasta ile kutladı. Çiftlikköy’ün Çiftlik Mahallesi, Sakarya Caddesi’nde yaşayan Emirhan’ı Belediye Zabıta ve Kültür Müdürlüğü ekibi ile ziyaret ederek pastasını veren Başkan Silpagar, pasta üzerindeki mumu üfleyen Emirhan’a yeni yaşında sağlık ve başarı dileklerini iletti. Büyük mutluluk yaşayan genç Emirhan da Başkan Silpagar’a teşekkür etti.

Korona virüsü yenmek için gerekli tedbirlere uymanın önemini vurgulayan Başkan Silpagar, “Bu zor günleri birbirimize destek olarak ve tüm tedbirlere ciddiyetle uyarak en kısa zamanda atlatacağız inşallah. Siz evde kalın, biz doğum günü pastanızı da böyle sürprizlerle evinize getirebiliriz” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.