TUTUK “BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN”

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, Yalovalıların ve tüm İslam Aleminin bayramını kutladı.

Başkan Vekili Tutuk mesajında şu sözlere yer verdi; “Rahmet, merhamet ve bereket ayı olan Ramazan-ı Şerif’in sonuna gelerek; hep birlikte Ramazan bayramını idrak edeceğiz. Bu yıl hepimiz için tüm dünyayı etkisi altına alan ve çok şükür ülkemizde etkisini yavaş yavaş kaybetmeye başlayan Korona Virüs tedbirleri dolayısıyla buruk bir bayram geçireceğiz.

Bayramlar, sevgiyle kucaklaştığımız, küslüklerin, dargınlıkların geride bırakıldığı, birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğimiz müstesna günlerdir. Rabbimizin sağlıkla diğer bayramlara da eriştirmesi için bu bayram evlerimizde olup alınan kararlara uyacağız. Sizler evlerinizdeyken, biz Yalova Belediyesi olarak kentimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Sizler evlerinizdeyken, can dostlarımız bizlere emanet olacak. Tüm ekiplerimiz yapılan planlama doğrultusunda çalışmalarını sizler için sürdürecek.

İçimiz buruk olsa da bu sürecin sona ereceği ve refah günlerin geleceği bilinciyle, başta Yalovalı hemşehrilerim olmak üzere tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramını kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.