TAVŞANLI SAADET’TEN AK PARTİ’YE GEÇTİ

Tavşanlı Belde Belediye Başkanı Mücahit Kaçar, Ak Partiye geçti.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde aday olduğu Saadet Partisinden Belediye başkanı seçilen ve istifa edip Ak Partiye geçen Tavşanlı Belde Belediye Başkanı Mücahit Kaçar’a rozetini Ak Parti Gençlik Kolları Genel başkanı ve Yalova milletvekili Ahmet Büyükgümüş taktı.

İl binasında gerçekleştirilen Programa İl başkanı Muğlim Bağatar, Merkez ilçe başkanı Umut Güçlü, Yalova Belediye başkan vekili Mustafa Tutuk, Çınarcık Belediye başkanı Numan Soyer, Kadıköy Belde başkanı Mehmet Şahin de hazır bulundu.

Ak Parti Yalova il başkanı Muğlim Bağatar yaptığı yazılı açıklamada ise “Bilindiği üzere partimiz 19 Yıldır yerel yönetimler ve belediyecilik anlamında ülkemizde çıtayı her daim üst seviyelere taşımıştır. AK Parti, millete hizmet ve yatırım anlayışı ile ülkemizde, şehrimizde, ilçelerimizde ve beldelerimizde belediyecilik anlamında farkını her zaman ortaya koymuştur.

İçinde bulunduğumuz süreçte AK Parti Belediyelerinin farkı vatandaşımız tarafından daha net görülmeye başlanmıştır. AK Parti Yalova İl Başkanlığı olarak İl Başkanımız Muğlim Bağatar, İl yönetim kurulu üyelerimiz,Milletvekillerimiz Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol’unda görüşleri ile Altınova İlçesi Tavşanlı Belde Belediyesinin önceden olduğu gibi önümüzdeki dönemde de hizmet ve yatırımlarla gelişmesi ve büyümesi noktasında karar alınmıştır.

Bu bağlamda Tavşanlı Belde Belediye Başkanı Mücahit Kaçar, İl Başkanlığımızın ve Milletvekillerimizin istişareleri ile AK Parti Genel Merkezimizin takdirleri doğrultusunda partimize katılım sağlamıştır. Önümüzdeki dönemde hizmet ve yatırım noktasında Tavşanlının AK Parti Dönemlerinde olduğu gibi gelişerek, büyüyeceğine inanıyoruz, Tavşanlı Beldemize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.