YALOVA ARAÇ KİRALAMACILAR DERNEĞİ İLE YALOVA UZMANLAR HASTANESİ ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

Yalova Araç Kiralamacılar Derneği yönetim kurulu Başkanı Murat KALAYCI imza töreninde konuşmasında şu ifadeler yer aldı “Yalova Araç Kiralamacılar Derneği olarak Yalova UZMANLAR Hastanesi, ve Çiftlikköy Özel AKTİF Hastanesi, arasında imzalanan protokol üyelerimize ve birinci derece yakınlarına hayırlı olsun” dedi.

Kalaycı, “Para, mal, mülk her şey boş… Allah önce üyelerimize ve yakınlarına sağlık sonra da huzur versin. dedi” başta Üyelerimiz ve yakınlarının faydalanacağı her adımı atıyoruz. Yalova UZMANLAR Hastanesi ve Çiftlikköy Özel AKTİF Hastane’si ayaktan tedavilerde, tahlil ve tetkiklerde, Yalova Araç Kiralamacılar Dernek üyelerine ve birinci derece yakınlarına anne, baba, eş, ve çocuklara özel indirimler uygulayacak olması bizleri memnun etmiştir.

Yalova UZMANLAR Hastanesi ve Çiftlikköy Özel AKTİF Hastanesi, ihtiyaç duyulan her türlü sağlık hizmetini entegre biçimde sunmayı amaç edinmiştir. İnsan odaklı hizmet anlayışı ile güvenilir ve bilimsel değerlere bağlı yenilikçi bir sağlık merkezidir. Çalışanları, hastalarının iyileşmelerine yönelik yıllardır önemli katkılar sağlamışlardır. Güler yüzlü ve ilgili tavırlarıyla gerek doktorlar gerekse diğer sağlık personeli hastalarımızın iyileşmelerine yardımcı olmuşlardır. Bu yıl Yalova UZMANLAR Hastanesi ve Çiftlikköy Özel AKTİF Hastanesi ile %30 indirim anlaşması sonucunda dernek üyelerimiz ve birinci derece yakınları daha kolay sağlık hizmetlerinden faydalanabilmelerine imkan sağlandı. Yalova Uzmanlar Hastanesi ve Çiftlikköy Özel Aktif Hastane yetkilileri olmak üzere tüm çalışan personellerinin dernek üyelerimize ve yakınlarına gösterecekleri ilgiden dolayı şimdiden teşekkürlerimizi sunarız“ ifadelerini kullandı.

İki kurum arasında yapılan anlaşma ile ilgili konuşan halkla ilişkiler Sorumlusu Behiye Dereli, “Yalova Uzmanlar Hastanesi ve Çiftlikköy Özel Aktif Hastane’si olarak Yalova Araç Kiralamacılar derneği yönetim kurulu Başkanı Murat Kalaycı ile yapmış olduğumuz protokol bizleri de memnun etmiştir. Dernek üyelerinin ve birinci dereceden yakınlarına daha hızlı ve daha avantajlı sağlık hizmeti vereceğimize inanıyoruz” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.