YENİ HEDEF, BAL LİGİNDE ŞAMPİYONLUK

Altınova Belediyespor, TFF’nin 2. Lig, TFF 3. Lig ve Bölgesel Amatör Lig’in oynatılmayıp, liglerin tescil edilmesinin ardından bir sezon aradan sonra yeniden BAL Ligi’ne çıktı.

Altınova Belediyespor’un, Yalova süper Amatör Liginde son 3 haftaya 5 puan farkla lider girdiğini hatırlatan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Şampiyonluk ilçemize ve ilimize hayırlı olsun” dedi.

“TEŞEKKÜR EDİYOR VE KUTLUYORUM”

COVID-19 salgını nedeniyle, Yalova süper Amatör Liginde son 3 haftaya 5 puan farkla lider giren Altınova Belediyespor, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF)’nin ligleri tescil etmesiyle BAL Ligine çıktı.

3. Lige çıkan Yalovaspor ile BAL Ligine çıkan Altınova Belediyespor camialarını kutlayan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Takımlarımızın bir üst lige çıkmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyor ve kutluyorum” dedi.

“BİZ BİR AİLEYİZ”

Çok genç bir kadroyla BAL Ligine çıkmanın guru ve mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Altınova Belediyespor olarak, biz bir aileyiz. El ele vererek takımımızı yeniden BAL Ligine çıkardık. Bu yolda bize eşlik eden herkese sonsuz teşekkür ederim. BAL Liginde de hedefimiz şampiyonluk ve 3. Lig olacaktır” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.