BAŞKAN ORAL’DAN COVID-19 DENETİMİ

İçişleri Bakanlığı’nın “Koronavirüs Denetimleri” konulu genelge çerçevesinde Altınova’da geniş çaplı denetimler gerçekleştirildi. Denetimlere Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral da katıldı.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Belediye Meclis üyeleriyle birlikte ilçede geniş kapsamlı gerçekleştirilen COVID-19 denetimlerine katıldı.

Sohbet etti, uyarılarda bulundu

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral beraberinde Belediye Meclis üyeleriyle birlikte, İçişleri Bakanlığının 81 il valiliğine gönderdiği genelge kapsamında ilçede COVID-19 denetimleri yaptı. Denetimlerde esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Oral, vatandaşlardan sosyal mesafenin korunması, vatandaşların sağlığı için maske kullanılması ve hijyen kurallarına uygun hareket edilmesini istedi.

“BİRLİKTE AŞACAĞIZ”

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, vatandaşların ve esnafın normalleşme sürecinde rehavete kapılmamaları için önümüzdeki günlerde denetimlerin devam edeceğini bildirdi. Başkan Oral, “Birlikte bu süreci atlatacağız. Güzel günlere yakın olduğumuz bu süreçte dikkatli olmaya devam etmemiz gerekiyor”

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.