HAKHAN KADINLAR MATİNESİ 28 AĞUSTOS’TA

Yalova’da geleneksel hale gelen ve Yalova’lı bayanların büyük ilgi gösterdiği Hakhan ile Kadınlar Matinesi Kış sezonu öncesi 28 Ağustos Cuma gecesi Değirmen Kır Bahçesi’nde gerçekleşecek. “Maskeli Balo” sloganı ile gerçekleşecek gecede ayrıca birçok sürpriz hediye dağıtılacak.

Çıkardığı single çalışması “Adı Sen” ile adını tüm Türkiye’ye duyuran Yalova’nın başarılı sanatçısı Hakhan, Kış sezonu öncesi Kadınlar Matinesi programı ile sevenleriyle buluşacak. Kış sezonunda her ay düzenlenen matine programları bu yıl Ağustos ayı ile start alacak. Zebra Exculisive, Dermalex, Madonna ve Zayıflıyoruz Gül Çoban başta olmak üzere matinede birçok hediye dağıtacaklarını belirten Hakhan, 28 Ağustos gecesi Yalova’lı bayanların doyasıya eğleneceklerini belirtti.

Matine ile ilgili olarak rezervasyon yaptırmanın önemli olduğunu dile getiren Değirmen Kır Bahçesi sahibi Yakup Tut “Senelerden bu yana Yalova’da Hakhan Bayanlar Matinesi programının öncülüğünü yapıyor. Dünya genelinde yaşanan Covid 19 salgını ile tüm vatandaşlarımız zor zamanlar geçirdi. Bayanlardan gelen yoğun talep üzerine tüm önlemlerimizi alarak 28 Ağustos Cuma günü 6000 metre kare’lik açık hava mekânımızda matinemizi gerçekleştireceğiz. Sosyal mesafe kurallarına dikkat ederek maskeli şekilde Yalova’lı bayanlar doyasıya eğlenecek. Biletlerimiz Zebra Exculisive, Dermalex, Madonna ve Zayıflıyoruz Gül Çoban’da satışta. Rezervasyon yaptırmak isteyen bayanlar bize ulaşabilirler. Saat 19.00’da başlayacak matinemiz için 0 534 576 98 17 numaralı telefondan rezervasyon yaptırabilirler” şeklinde konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.