18 YILLIK ASFALT SORUNU ÇÖZÜLÜYOR

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’un talimatları doğrultusunda kentin birçok ana arterinde yapılacak olan asfaltlama çalışmasını ilk startı İsmetpaşa Mahallesi’nden verildi. Yalova Belediyesi ekipleri elmalık yolu üzerinde ilk asfalt çalışmasına başladı.

İzmit karayolu ile Girne Caddesi arasında kalan 1.etap kısmı üzerinden başlayan ve 2.kısımda devam eden çalışmalarda, yaklaşık %70 oranında asfaltlama yapıldı. Çalışmalar tamamlandığında kent genelinde yaklaşık 89 bin metrekarelik asfaltlama yapılmış olacak.

“Sorun Çözmek Bizim İşimiz Halka Hizmet İçin Geldik”

18 yıldır çözülmeyen sorunu çözüme kavuşturduk” diyerek sözlerine başlayan Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk; “Yalova’da yaşayan vatandaşlardan bizim mahallenin şu sorunu vardı diye bir cümle artık duymayacaksınız. Sorunları en aza indirgemek bizim en önemli vazifemiz. Yalova’mızın büyüyen ve gelişen bir mahallesi olan İsmetpaşa Mahallemizde asfalt eksikliğini tespit ederek, çalışmalarımıza hemen başladık. Göreve geldiğim günden itibaren Yalova’mızın yatırımlarla anılan bir şehir olacağını her zaman belirttim. Yeni başlıyoruz, yapacağımız daha çok işimiz var. Şimdiden o bölgede yaşayan vatandaşlarımıza yaptığımız yatırımların hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.