ÇİFTLİKKÖY’DE KORONAVİRÜS DENETİMLERİ YAPILIYOR

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Çiftlikköy Kaymakamı Ömer Bilgin ve ilçedeki kamu kurumlarının amirleri ile birlikte Çiftlikköy’de Covid-19 pandemisine karşı alınan önlemleri denetledi.

Alınan tedbirleri yerinde inceleyerek esnaf ve vatandaşları sosyal mesafe, maske kullanımı ve hijyen kurallarına uymaları konusunda bilgilendiren Kaymakam Bilgin ve Başkan Silpagar, önlemlere uyan esnaflara da teşekkür etti. Sahil Mahallesi’ndeki Kumsal Caddesi’nde denetlemeler gerçekleştiren Kaymakam Bilgin ve Başkan Silpagar, maske takmayan esnaflara da uyarılarda bulunarak tedbirin elden bırakılmamasını istediler.

Çiftlikköy’de koronavirüse karşı alınan tedbirleri yerinde incelemeye yönelik olarak rutin denetimleri sürdürdüklerini belirten Başkan Silpagar, “Vatandaşlarımıza salgınla mücadelede sosyal mesafeye uymalarını, maske kullanımını ihmal etmemelerini ve hijyene kurallarına uyarak dezenfektan bulundurarak kullanmalarını hatırlatmaya devam ediyoruz. Maske, mesafe ve temizlik, bunlar koronavirüse karşı elden bırakmamamız gereken tedbirlerimiz. İnşallah kısa zamanda bu süreçleri başarıyla atlatacağımıza ve normal yaşantımıza döneceğimize inanıyorum” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.