BAŞKAN VEKİLİ TUTUK ANKARA TEMASLARINI TAMAMLADI

Ankara programını tamamlayan ve birçok konuda görüşmeler gerçekleştiren Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, ziyaretlerin olumlu geçtiğini belirtti.

Ankara temasları sırasında AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Sarıduman, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzel ile birlikte AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emirhan Balkaya’da yer aldı.

İlk olarak Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı ziyaret eden Başkan Vekili Tutuk, ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına İl Başkanı Muğlim Bağatar ile birlikte katıldı. Burada ki programın akabinde AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı, Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ve Adalet Bakan Yardımcısı Şaban Yılmaz ile bir araya gelen Başkan Vekili Tutuk, sırasıyla Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdür Yardımcısı Veli Tunçez’i makamlarında ziyaret etti.

Başkan Vekili Tutuk, “Kentimiz İçin Çalışıyoruz”

Ankara temasları hakkında bilgiler veren Başkan Vekili Tutuk; “Kentimize yapılacak olan projeler ve yatırımları görüşmek için Ankara’da temaslarda bulunduk. Kentimiz için İl Başkanımız, Milletvekillerimiz ile bir bütünlük içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yapmış olduğumuz temaslar ve gösterilen teveccüh bizleri oldukça mutlu etti. Yapmış olduğumuz tüm görüşmeler olumlu geçti ve projelerimizi, taleplerimizi ilettik. Yalova’yı daha güzel günler bekliyor” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.