KANALİZASYON HATLARI İLE ASFALTLAMA İŞLEMLERİ SON SÜRAT YENİLENİYOR

Yalova Belediyesi ekipleri, kent genelinde alt yapı kanalizasyon hat yenileme ve yol yapım çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.

Yeni Cami Sokakta başlatılan ve kısa sürede sona eren kanalizasyon alt yapı hat yenilemesi ardından ekipler, Kıbrıs Sokakta çalışmalara başladı. İstanbul Caddesinden gelen ve Kıbrıs Sokaktan, Mimar Sinan Caddesi ana kollektör hattına bağlanan kanalizasyon hatları yenileniyor.

Mevcut kanalizasyon hattında yaşanan tıkanıklıkların önüne geçileceğini belirten Yalova Belediyesi yetkilileri; “İstanbul Caddesinden gelen Kıbrıs Sokak üzerinden Mimar Sinan Caddesinde bulunan ana kollektöre bağlanan 200’lük mevcut kanalizasyon hatları tıkanıklık başta olmak üzere birçok problem çıkartıyordu. Ekiplerimiz tarafından yapılan inceleme sonrasında 300’lük kanalizasyon hatları ile değişimleri yapılarak bu sokağımızda bu problemi çözmüş olacağız”

Mustafa Kemalpaşa Mahallesi Şehit Zeki Alpsoley Caddesi üzerinde yol yapım çalışmalarına başladı

2000 m2’lik alanda binder asfalt serim işlemlerine başlayan Yalova Belediyesi ekipleri, asfalt seriminin bitimi ardından Mustafa Kemalpaşa Mahallesi Şehit Zeki Alpsoley Caddesinde tretuar ve kaldırım yapımına başlayacak.

Kent merkezi ve birçok noktada asfalt serim işlemlerinin devam ettiğini belirten Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk; “Kısa zamanda kentimiz genelinde asfalt seferberliği gerçekleştirdik. Bu çalışmalarımızdan dolayı hemşehrilerimiz bizlere memnuniyetlerini dile getiriyor. Hemşerilerimizden almış olduğumuz motivasyonla çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz. Kentimizin birçok önemli lokasyonunda asfalt döküm işlemlerimiz bitti. Belirlenen program dâhilinde ve havaların müsaitliğine göre asfalt serimlerimiz devam ediyor ve edecek” dediler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.