ÖĞRENCİLERDEN KAHRAMAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA DESTEK

Konya, Ankara, Yalova ve Antalya’dan anaokulu, ilkokul ve ortaokul öğrencileri çektikleri video ile sağlık çalışanlarına destek oldu.

ETwinning Projesi kapsamında ülkemizden 10, yurt dışından 35 ortaklı okuldan ortalama 250 öğrenci, sağlık çalışanlarına destek olmak ve pandemiye dikkat çekmek için bir video çekti.

“SAĞLIK ÇALIŞANLARINA MİNNETTARIZ”

Konya İhsan Özkaşıkçı İlkokulu öğretmenlerinden Mustafa Ayten, Ankara Faik Hızıroğlu İlkokulu öğretmenlerinden Yavuz Yıldız, Yalova Fatih Sultan Mehmet İlkokulu öğretmenlerinden Hatice Yıldırım, Konya Gözlü Nadir Özşahin İlkokulu öğretmenlerinden Emine Ağar, Konya İsmet ve Ümmühan Önal İlkokulu öğretmenlerinden Rukiye Selçuker, Ankara Karacaören İlkokulu öğretmenlerinden Ayla Akhan, Konya Üresin İlkokulu öğretmenlerinden Funda Berk, Konya Karatay Vilayetlere Hizmet Götürme Birliği Anaokulu öğretmenlerinden Zeynep Uysal, Konya Meram Şehit Pilot Ayfer Gök Ortaokulu öğretmenlerinden Emine Çevik ve Antalya Ahmet Yesevi İlkokulu öğretmenlerinden Niğmet Kaya öncülüğünde, My Hero Health Worker-Kahramanım Sağlık Görevlileri isimli proje kapsamında öğrencilerimizin sağlık çalışanları için yazıp seslendirdiği bir rap şarkısına video çekildi. Video sosyal medyada dönmeye başladı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.