BAŞKAN ORAL “SOKAKTAKİ DOSTLARIMIZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR”

Hayvanları Koruma Derneği Kaytazdere Derneği yönetimi, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Başkan Oral, “Pandemi süreci de dâhil olmak üzere sokaktaki dostlarımızın bakımı ve güvenliği bizim için her zaman çok önemli olmuştur” dedi.

GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİ

Hayvanları Koruma Derneği Kaytazdere Dernek Başkanı Gönül Karaçar, Başkan Yardımcısı Saliha Bulut ve MarmaraFed temsilcisi Reyhan Ataman, Altınova belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret ettiler. Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit’in de katıldığı görüşmede, ilçedeki hayvanlarla ilgili yapılan çalışmalar ele alındı. Karşılıklı görüş alış verişinin yapıldığı ziyarette, Altınova Belediyesi Sokak Hayvanları Postoperatif Bakım Merkezi’nin faaliyetleri de görüşüldü.

“İŞBİRLİĞİNİ ÖNEMSİYORUZ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, dernek yöneticilerine çalışmalarında başarılar dileyerek, “Bizler imkânlarımız çerçevesinde sokaklardaki dostlarımızın bakım ve güvenliği için elimizden gelen çalışmaları yerine getirmeye çalışıyoruz. Bu noktada sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlarla işbirliğini de önemsiyoruz” dedi.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: