YALOVA VALİSİ GÖREVİNE DÖNDÜ

Vali Erol yayımladığı mesajda Yalova halkından maske, mesafe ve Hijyen kurallarına uymasını istedi. Koronavirüs testi pozitif çıkan ve 12 gün evinde karantinada kalan Yalova valisi Muammer Erol teşekkür etti.

TEŞEKKÜR EDİYORUM

04 Kasım 2020 günü Pozitif çıkan COVİD 19 testim sonrasında, arayıp sorarak şifa ve iyilik dua ve dileklerini ileten, Sayın Milletvekillerimiz, Garnizon Komutanlarımız, Başsavcımız, Savcılarımız, Hakimlerimiz, Belediye Başkanlarımız, İl Genel Meclisi Başkanımız, Belediye ve İl Genel Meclisi üyelerimiz, Siyasi Partilerimizin İl teşkilatı başkan ve üyeleri, İl Müdürlerimiz ve tüm mesai arkadaşlarımız, Ticaret ve Sanayi Odası ve Esnaf Sanatkarlar Odaları başkan ve üyeleri, Muhtarlarımız, Tüm STK’larımızın başkan ve üyeleri, Tekirdağ, Muş, Elazığ, Konya, Kayseri, Kocaeli, Sakarya, Şanlıurfa, Adıyaman, Ankara ve İstanbul’dan tüm, ağabeylerim, ablalarım, kardeşlerim ve dostlarımıza teşekkür ediyorum.
Allah’ın cc izniyle ve dualarınız bereketiyle bugün itibariyle test sonucumuz negatife döndü ve vazifemin başındayım. Bu vesileyle tedavisi devam eden tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum.

KURALLARA UYUN

Yalova’daki tüm kardeşlerimden, kendileri ve sevdikleri için maske, mesafe ve hijyen kurallarına tereddütsüz ve istisnasız uyma konusunda hassasiyet göstermelerini rica ediyorum” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: