SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINI FIRSATA ÇEVİRDİLER

Yalova Belediyesi ekipleri, koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması sürecinde şehrin dört bir yanında çalışmalarını aralıksız olarak sürdürdü.

Şehir merkezinde birçok noktada çalışmalar yapan ekipler, Cengiz Koçal Caddesi’nde asfalt bakım ve onarım, Mimar Sinan Caddesi’nde ağaçların budanması, Şehit Ömer Faydalı Caddesi’nde kanal temizliği ile birlikte Kirazlı Sanayi Sitesi 5. yolda asfaltlama çalışmaları gerçekleştirdi. Yapılan çalışmaları Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, AK Parti İl Başkanı Muğlim Bağatar, Belediye Başkan Yardımcıları Fatih Şahin, Bahaddin Erbay, Ahmet Sarıduman ve Volkan Dadaloğlu yerinde inceledi.

Cengiz Koçal Caddesi’ne Bakım ve Onarım Yapıldı

Şehrin en işlek caddelerinden biri olan Cengiz Koçal Caddesi’nin Araştırma Enstitüsü kapısı önünde bulunan alanda yağan yağmur ve ağır tonajlı araçların oluşturduğu çökme ve bozulmalardan kaynaklanan asfalttın bakım ve onarımını gerçekleştirerek yeni asfalt serimi yaptı.

Şehit Ömer Faydalı Caddesi’nde Kanal Temizliği Yapıldı

Yalova Belediyesi ekipleri, sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle araçların trafikte yer almamasını fırsata çevirerek, şehrin trafik akışının yoğun yaşandığı Şehit Ömer Faydalı Caddesi’nde kanal temizliği gerçekleştirdi. Yağışlar ile birlikte kanallarda oluşan yaprak, çamur ve taş birikintilerinin yanı sıra vatandaşlarca atılan atıklar özel donanımlı araçla temizlendi. Neredeyse kanal içinde yarım metreyi bulan birikintilerin temizlenmesiyle kanallar ilk gün ki haline geri döndü.

Kirazli Sanayi Sitesi’nde Asfaltlama Çalışması Yapıldı

Asfaltlama çalışmalarına şehir merkezi dışında da devam eden Yalova Belediyesi ekipleri, Kirazlı Sanayi Sitesi 5. yolda da asfalt serimini geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirdi. Yalova Belediyesi ekipleri tarafından belirlenen program çerçevesinde ve esnaflardan gelen istekler doğrultusunda çalışmalarını sürdüren ekipler, bu bölgedeki düzenlemelerin altyapı ve üstyapı olarak devam edeceğini söylediler.

Mimar Sinan Caddesi’nde Budama Yapıldı

Yalova Belediyesi ekipleri, Mimar Sinan Caddesi üzerinde bulunan ağaçların budamasını gerçekleştirdi. İki yılda bir yapılan rutin budama çalışmalarıyla, ağaçların yayalara, araçlara ve cadde üzerinde bulunan binalara tehlike arz eden dalları ağaçların gövdelerine zarar vermeden Yalova Belediyesi ekipleri tarafından budandı.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.