BAŞKAN VEKİLİ TUTUK MAHALLE MUHTARLARIYLA 2021 YILININ İLK TOPLANTISINI YAPTI

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, 14 mahalle muhtarıyla 2021 yılının ilk toplantısını Yalova Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirdi. Başkan Vekili Tutuk, mahallelerde yaşanan sorunlarla alakalı muhtarlarla karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

“Mahallerde Sorunları Muhtarlarımızla Birlikte Çözeceğiz”

“Göreve geldiğimiz ilk günden bu güne kadar mahalle muhtarlarımızın fikirlerine her zaman önem verdik ve vermeye de devam ediyoruz” diyen Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk; “Bu bağlamda zaman zaman bir araya geldiğimiz kıymetli muhtarlarımızla mahallerde yaşanan sorunları tespit ederek, çözümü konusunda fikir alışverişinde bulunuyoruz.

‘Değişim Başlıyor’ diyerek yıllar boyunca hizmet alınmamış mahallerde çalışmalarımızı başlattık. Çalışmalarımız hem mahalle sakinlerinden hem de muhtarlarımızdan takdir topluyor. Yalova’mızı eşsiz bir kent haline getirebilmek için mahallelerdeki gözümüz ve kulağımız, halkımızla aramızdaki köprümüz olan kıymetli muhtarlarımıza eksiksiz katılımları için teşekkür ediyorum. Siz kıymetli Yalovalılardan aldığım güç ile çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz” dedi.

Samimi ve sıcak dost ortamında gerçekleşen toplantı salonunda günün anlam ve önemine istinaden toplu hatıra fotoğrafı çekildi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.