KAPSAMLI TEMİZLİK ÇALIŞMASI YAPILDI

Yalova Belediyesi ekipleri, hafta sonları sokağa çıkma yasağını fırsata çevirerek çalışmalarına devam etti.

Ekipler, Seyrantepe Mahallesinde yağmur suyu açık kanallarında temizlik gerçekleştirdi. Şehrin birçok noktasında altyapı hatlarında temizliklerini sürdüren ekipler bununla birlikte açık olan kanal temizliklerini de yapıyor. 

Önümüzdeki günlerde diğer mahallelerde bulunan açık kanallarında temizliklerini gerçekleştirdiklerini belirten Yalova Belediyesi yetkilileri; “Alt yapı temizlik, bakım ve onarım çalışmalarımız sürdürülmektedir. Ayrıca açık olan kanal temizliklerini de yapmaktayız. Sokağa çıkma yasağı oldu günlerde açık kanal temizliklerimizi daha rahat ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu hafta Seyrantepe Mahallemizde çalışma yaptık. Önümüzdeki haftalarda diğer mahallelerimizde çalışmalar gerçekleştireceğiz” dediler.

Kazimkarabekir Mahallesinde Kapsamli Temizlik Çalışması Yapıldı

Ekipler tarafından yapılan çalışmada Kazımkarabekir Mahallesi detaylı şekilde temizlenirken, kaldırımlarda bulunan yabani otlar da kesildi. Mahallede bulunan konteynerler ile birlikte cadde ve sokaklar da sabunlu sularla yıkandı.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Yalova Belediyesi yetkilileri; “ Hafta sonları sokağa çıkma yasağı kapsamında gerçekleştirdiğimiz mahalle bazlı temizlik programımız Kazımkarabekir Mahallesinde devam etti. Mahallemizin tüm ana arter ve ara sokaklarında detaylı bir temizlik gerçekleştirdik. Süpürme, yıkama ve yabani ot temizliği ile birlikte mahallemizde bulunan konteynerler, konteyner yıkama aracımızla sabunlu sularla yıkayarak dezenfekte ettik. Çalışmalarımız önümüzde ki günlerde aralıksız olarak devam edecek” dediler.

Dallar Budandı

Yalova Belediyesi ekipleri tarafından ayrıca Cumhuriyet ve Cengiz Koçal Caddelerinde bulunan ağaçların kuruyan, kaldırımlara sarkan ve hastalanan dalları normal dokusuna zarar vermeden budandı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.