TARIM VE ORMAN MÜDÜRÜ SUAT PARILDAR 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Yalova İl Tarım ve Orman Müdürü Suat Parıldar, 10 Ocak “Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla yaptığı yazılı açıklamada, Yalova’da bulunan ulusal ve yerel basın temsilcilerinin, tarafsız ve güvenilir habercilik anlayışı ile üstlendiği görevi büyük bir başarı ile yerine getirerek Yalova halkına önemli bir hizmet verdiğini ifade etti.


Suat Parıldar yaptığı açıklamada; “İletişim çağının hayatımızın her noktasına sirayet ettiği günümüzde demokrasinin vazgeçilmez bir gereği ve teminatı olan çok sesli basının değerli mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en samimi duygularımla kutluyorum.

Kamuoyunu doğru bilgilendirmek adına gece gündüz demeden zor şartlar altında fedakârca görev yapan değerli basın mensuplarımızın, objektif bir bakış açısıyla ortaya koyduğu haberlerin, demokrasimizin güçlenmesinde, birlik ve beraberliğimizin korunmasında, toplumsal barış, huzur ve güven ortamının güçlenmesinde önemli bir payı bulunmaktadır.

Ülkemizin ve ilimizin her köşesinde özveri ile görevlerini sürdürmeye çalışan değerli basınımızın daha güzel şartlarda halkımızı bilgilendirmesi adına 2021 yılının umut verici olmasını temenni ediyorum.

Bu duygularla, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü olarak yürüttüğümüz çalışmalarda desteklerini her zaman yanımızda hissettiğimiz, milletimizin gören gözü, işiten kulağı olan basın emekçilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyor, kendilerine ve ailelerine sağlıklı yıllar ve başarılar diliyorum.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.