BAŞKAN ORAL, KAYMAKAM ÖZYİĞİT’TEN VATANDAŞ İLE ESNAFA MORAL VE UYARI

Yeni kontrollü normalleşme den sonra semt pazarında denetimlerini artırarak sürdüren, Altınova  Belediyesi ekipleri, halk sağlığı için HES kodu, maske denetimi ve ateş ölçümü ile dezenfekte işlemi yaptı.

Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit ve Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, semt pazarını gezerek vatandaş ve esnafa moral verdi. Salgın sürecinin başından beri yoğun mesai harcayan ekiplerin maske, mesafe, hes, ateş ölçümü ve dezenfektan işlemleri için teşekkür eden Altınova İlçe Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit ve Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral vatandaşlardan rehavete kapılmadan önlemlerden taviz vermemelerini istedi.

“TURUNCU BİZE YAKIŞMIYOR.”

Altınova Emniyet Amirliği ve Altınova Belediyesi Zabıta Amirliği ekiplerinin halk pazarında denetimlerine destek veren Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit ve Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, vatandaş ve esnafla süreçle ilgili konuştu.

13 Mart tarihinden itibaren ilçe genelinde adeta seferberlik ilan ettiklerini belirten Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral,  toplu kullanım alanları, parklar, ibadethaneler, resmi kurumlar yoğun şekilde dezenfeksiyon ve temizlik çalışmalarının yanı sıra sosyal yardımlar ve maske dağıtımı, 65 yaş üstü vatandaşlara destek gibi 40 binin üzerinde çalışmaya imza attıklarını açıkladı. Başkan Dr.Metin Oral,  duyarlılıkları için Altınova halkına teşekkür ederek, ‘Turuncu renk Yalova yakışmıyor. İlçemiz genelinde işler iyi gidiyor. Rehavete kapılmayalım. İnşallah normalleşme sürecine adım atacağız” dedi.

Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, ise  “İnsanlarımızı virüse karşı korumaya yönelik bir mücadele veriyoruz. Gerekli uyarıları yapıyoruz. Tüm halkımızın evde kalmasını ve bu önemli süreçte mümkün oldukça sokağa çıkmamalarını istiyoruz” şeklinde konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.