TEMA SIFIR ATIK PROJESİNE 3. YILINDA DEVAM EDİYOR

TEMA Vakfı Yalova temsilciliği, Milli Eğitim Bakanlığı, Çevre ve  Şehircilik Bakanlığı iş birliği ve Tetra Pak’ın destekleri ile hayata geçirdiği SIFIR ATIK Eğitim projesine üçüncü yılında da devam ediyor. Konu ile ilgil görüşmelerde bulunmak üzere TEMA Vakfı İl Temsilcisi Arzu DEMİR ve beraberindekiler Rehberlik Araştırma Merkezinden İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Koordinatörü Serkan Yavaşçaoğlunu ziyaret etti.

Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan TEMA Vakfı Yalova İl Temsilcisi Arzu DEMİR; “SIFIR ATIK 2021 Proje Toplantımızı, İl düzeyinde çalışmaları yürüten Milli Eğitim İl Müdürlüğü bünyesindeki İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Koordinatörümüz Sayın Serkan Yavaşçaoğlu, Sayın Adil Katı ve Sayın Tarik Özmar beyin katılımları ile gerçekleştirdik. 

TEMA Vakfı Yalova İl Temsilciliği olarak ziyaretimizi Merkez İlçe Sorumlumuz Sayın Saffet Yıldız, İletişim ve Sosyal Medya Sorumlumuz Sayın Gökmen Kılıç; Örgütlenme ve Gönüllü Kazanımından Sorumlu Başkan Yardımcımız Sayın Özcan Demir’in katılımları ile gerçekleştirdik. Yalovada gerçekleştirdiğimiz SIFIR ATIK Projesi Eğitim Çalışmaları hakkında yürüttüğümüz çalışmaları, 2021 2.Dönem  programımızı paylaştık ve SIFIR ATIK Eğitim Portalı  ile ilgili detaylı  bilgilendirmede bulunduk. 

Sayın Serkan Yavaşçaoğlu. Yalovada proje uygulamaları, SIFIR ATIK Portal kullanımının yaygınlaştırılması konularında desteklerini bizimle paylaştılar ve ilerleyen zamanlarda işbirliklerimiz konusunda yol haritamızı belirledik ve destek konusunda uzlaşma sağladık. Nazik ev sahipliği ve destekleri için kendilerine sonsuz teşekkürler”dedi. 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.