SOFRALAR AYRI AMA GÖNÜLLER BİR

Altınova Belediyesi, Ramazan Ayıyla birlikte ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda yardım kolisi dağıtıyor. Yardım kolileri, belirlenen salgın kurallarına uygun şekilde ailelere ulaştırılıyor.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçedeki ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya çalıştıklarını ifade ederek, “Bu yıl salgın nedeniyle sofralar ayrı ama gönüller bir” dedi.

RAHMET VE BEREKET AYI

Altınova Belediyesi, ilçedeki ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardımlarını sürdürüyor. Belediye, Ramazan Ayı’nda ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek olmak amacıyla gıda kolisi yardımında bulunmakta.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Mübarek Ramazan ayında her sene olduğu gibi bu senede belediyemiz tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza koli diye tabir ettiğimiz kuru gıda yardımında bulunuyoruz. Altınova Belediyesi olarak rahmet ve bereket ayında ihtiyaç sahiplerine, yardımcı olmaya çalışmaktayız. Bu yıl salgın nedeniyle sofralar ayrı ama gönüller bir. Allah sofranızdan bereket, hanenizden sağlık ve huzuru eksik etmesin” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.