BAŞKAN VEKİLİ TUTUK VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Yalova Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğünü ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Veteriner İşleri Müdürlüğü ziyaretinde Başkan Vekili Tutuk’a Belediye Başkan Yardımcıları Bahaddin Erbay, Ahmet Sarıduman ile Volkan Dadaloğlu eşlik etti. Çevre Yolunda yapımı devam eden çalışmalardan dolayı Veteriner İşleri Müdürlüğünde yapılan değişiklikleri inceleyen ve Veteriner İşleri Müdürü Erkut Ferhatoğlu’ndan bilgiler alan Başkan Vekili Tutuk, ardından müdürlük içerisinde bulunan rehabilitasyon merkezini gezdi.

Veteriner İşleri Müdürlüğünde bazı değişiklikler yapıldığını belirten Başkan Vekili Tutuk; “ Kentimizin doğusunda kalan mahallerimizle batı kısmını birleştirecek alternatif güzergahlardan biri olan Terminal Köprüsü bağlantısı Veteriner İşleri Müdürlüğümüzün bulunduğu alandan geçiyor. Bu yüzden burada bazı değişiklikler yapıldı. Yapılan bu çalışmaları yerinde incelemek ve rehabilitasyon merkezimizde bulunan can dostlarımızın durumları hakkında bilgiler aldık” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.