ÇİFTLİKKÖY ZABITASI KAYIP CÜZDANI SAHİBİNE ULAŞTIRDI

Çiftlikköy Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, kayıp cüzdanı sahibine teslim etti. Çiftlikköy’ün Çiftlik Mahallesi’nde halı saha yanındaki Kırımoğlu Parkı’nda oynayan çocukların bulduğu cüzdan, duyarlı bir vatandaşın ve zabıta ekiplerinin elbirliğiyle sahibine ulaştırıldı.

Çocukların parkta oynarlarken bulduğu cüzdan, önce mahalle sakinlerinden Vedat Özendi tarafından Zabıta Müdürlüğü’ne ulaştırıldı. İçinde bir miktar para, banka ve kimlik kartlarının bulunduğu cüzdanın sahibinin evi ise Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin araştırması sonucunda tespit edildi. Cüzdanını kaybettiği için üzüntü yaşayan Zeynep Bülbül, Zabıta ekiplerinin kapısına kadar cüzdanını getirerek teslim etmesiyle çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Çiftlikköy Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri başta olmak üzere, cüzdanının bulunmasına vesile olanlara teşekkür eden Zeynep Bülbül, “Çiftlikköy Belediyesi’ne çok teşekkür ediyorum. Onların ve duyarlı mahalle sakinlerimizin sayesinde kaybettiğim cüzdana kavuştum. İçinde çocuklarımın ve benim kimliklerim, üniversite kimliği, banka kartı gibi şeyler vardı. Cüzdanımı bulup getirenlerden Allah razı olsun” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.