FİLENİN SULTANLARI SÖZLEŞME İMZALADI

Çiftlikköy Belediyespor Kulübü Kadın Voleybol takımı iç ve dış transferler gerçekleştirerek yeni sezona hızlı bir giriş yapmayı hedefliyor.

Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Ligi’nde mücadele edecek olan Çiftlikköy Belediyespor Kulübü Kadın Voleybol takımı transferlere hızlı başladı. İç ve dış transferler ile sözleşme imzalandı. Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar önderliğinde, Baş Antrenör Mihrican Deviren, Yardımcı Antrenör Venhar Odabaşı, Yardımcı Antrenör Zehra Çilingir, Kulüp Müdürü Turgay Aydın ve Voleybol Şube Sorumlusu Ruken Kartal da sporcuların toplu imza törenine iştirak ettiler.

Çiftlikköy Belediyespor Kulübü Kadın Voleybol Takımında Fethiye Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü’nden Büşra Göral (Smaçör) ve Gülen Göl (Pasör), Sakarya Generali Spor Kulübü’nden Damla Tilki (Libero) dış transferler olurken;  İç transfer listesinde ise Burçin Geyik (Pasör Çaprazı), Ayşegül Külüşlü (Köşe), Tuğba Taş (Libero), Doğa Kayar (Orta Oyuncu), Sudem Demir (Orta Oyuncu), Esma Ulu (Köşe) bu sezon sözleşme imzaladılar.

İç ve dış transferlerin gerçekleştirildiğinin bilgisini aktaran Çiftlikköy Belediyespor Başkanı Ali Murat Silpagar, “Geçtiğimiz dönem ilk defa tecrübe edindiğimiz 1.lige tekrar yükselmek için takımımızı güçlendirip sözleşmelerini gerçekleştirdik. 2. Ligde aynı heyecan ve coşku ile Çiftlikköy Belediyespor Kulübü Kadın Voleybol Takımımızın başarılara imza atacağına inancımız tamdır. Bu anlamda tüm teknik heyet ve sporcularımıza başarılar diliyorum” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.