YALOVA BASININDAN ACI HABER BURHAN KAZMALI VEFAT ETTİ

Yalova ve Karamürsel basınının usta gazetecilerinden meslektaşımız Burhan Kazmalı 1960 doğumluydu. Yakalandığı korona hastalığına yenik düşerek bugün hayatını kaybetti.

Geçmişte Yalova Gazetesi, Haberci Gazetesinde çalışan daha sonra Anadolu Ajansı, Sabah Gazetesi ve Haber Türk Gazetelerinin Yalova temsilciliği, Çizgi ve Akkent Gazetelerinin sahipliğini yapan 2 çocuklu Burhan Kazmalı kısa bir süre önce ATV’den düşerek yaralanmış ve bir müddet Karamürsel Devlet Hastanesinde tedavi edildikten sonra taburcu edilmişti.

Evde korona belirtilerinin olmasından sonra test yaptıran meslektaşımız, Burhan Kazmalı’nın testi pozitif çıkınca Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Dün solunum sıkıntısından sonra ağırlaşan Kazmalı bugün hayatını kaybetti.

Uzun zaman beraber haber peşinde koştuğumuz kıymetli abimizi kaybetmenin üzüntüsünü yaşarken merhuma Allahtan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz. Kazmalı’nın cenazesi Karamürsel’de korona tedbirleri kapsamında toprağa verilecek.

Bunları da sevebilirsiniz

YALOVA BASININDAN ACI HABER BURHAN KAZMALI VEFAT ETTİ” için bir yorum

  1. Değerli gazeteci Burhan Kazmalı nın vefatı bizleri oldukça üzdü. Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun. Yalova İletişim Lİsesi nin ilk açılış yıllarında okulumuza ve öğrencilerimize yapmış olduğu fedakarlık ve destekleri her zaman hatırlanacaktır.O tarihlerdeki bir okul müdürü olarak , kendisinde Allah razı olsun.. Yakınlarına ve basın camiasına baş sağlığı ve sabırlar diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.