ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİ’NDEN PERSONELE PROMOSYON MÜJDESİ

Çiftlikköy Belediyesi şirketi Zirvekent A.Ş, 3 yıl süreli olarak personellerin maaş ödemelerinde aracılık işlemi yapacak olan Ziraat Bankası Çiftlikköy Şubesi ile promosyon anlaşması sağladı.

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Ziraat Bankası Çiftlikköy Şubesi Müdürü Cem Erdim Koyutürk ve Zirvekent A.Ş Genel Müdürü Semih Tüzün ile birlikte protokol anlaşmasının imzaları atıldı.

Gerçekleştirilen anlaşma gereği Zirvekent A.Ş. de çalışan 251 personele kişi başı 3.050 TL banka promosyonu yatırılacak. Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren personellerimizin refah seviyesi bizim önceliğimiz oldu. Bunu gerek sendika anlaşmaları gerek gerçekleştirdiğimiz birçok iyileştirme ile sağladık. Banka promosyon görüşmelerimiz sonucu en iyi ve avantajlı teklifi veren Ziraat Bankası Çiftlikköy Şubesi ile maaş ödemelerinde çalışmaya devam etme kararı aldık. Zirvekent A.Ş. bünyesinde çalışan 251 personel için kişi başı 3.050 TL olarak toplamda 765.550 TL olarak anlaşma imzaladık. Sözleşme görüşmelerini başarıyla tamamlayan ve Yalova’da 251 personel sayısıyla en yüksek promosyon teklifini alan şirket yöneticilerimize de teşekkür eder, tüm çalışma arkadaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: