ALTINOVA’DA 15 TEMMUZ 600M’LİK TÜRK BAYRAĞI İLE ANILDI

15 Temmuz darbe girişiminin 5’inci yıldönümü dolayısıyla Altınova Belediyesi tarafından 600 metrelik Türk bayrağı ile gerçekleştirilen yürüyüş, büyük bir coşku ile gerçekleşti.

15 Temmuz darbe girişiminin 5’inci yıldönümü dolayısıyla Altınova Belediyesi tarafından 600 metrelik Türk bayrağı ile gerçekleştirilen yürüyüş, büyük bir coşku ile gerçekleşti. Yürüyüşe yüzlerce kişi katılırken, 600 metrelik bayrak havadan böyle görüntülendi.

Yalova Altınova Belediyesi tarafından düzenlenen ’15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Yürüyüşü’ coşkulu kalabalık ile birlikte bayram havasında geçti. Belediye binasının önünde başlayan yürüyüşe 7’den 70’e yüzlerce kişi katıldı.

600 metrelik Türk bayrağını coşku ile taşıyan vatandaşlara; Altınova Kaymakam Regaip Ahmet Özyiğit, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Garnizon Komutan Temsilcisi Deniz Yarbay Bülent Ünal, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar, Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, Altınova İlçe Jandarma Komutanı Burak Kılıç, Altınova İlçe Emniyet Müdür Vekili Sinan Tiryaki, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, MHP Altınova İlçe Başkanı Serkan Dikyar, Yeniden Refah Partisi Altınova İlçe Başkanı Cengiz Kalyon, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve daire amirleri eşlik etti.
600 metrelik Türk bayrağı drone ile havadan görsel bir şölen oluştururken, kalabalık daha sonra ilçe merkezinde düzenlenen etkinlikte şehitler ve gaziler için dualar etti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.