BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ YALOVA MERKEZ İLÇE KONGRESİ, YOĞUN BİR KATILIMLA YAPILDI

Geçtiğimiz Cuma günü Bağımsız Türkiye Partisi Yalova Merkez İlçe Olağan Kongresi Halil İnalcık Kültür Merkezi’nde, yoğun bir katılımla yapıldı.

 Programda Yalova’daki Sivil Toplum Örgütü Başkanları ve Siyasi Parti Temsilcileri de hazır bulundu. 

 Programa katılan BTP Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi, şunları söyledi: “Sizlere Genel Başkan Hüseyin Baş’ın selamlarını getirdim. BTP olarak bizim çözümümüz var. Projemiz var. Kadromuz var. İnancımız var. heyecanımız var. Dik duracağız! Partimize güveneceğiz. Milletimize, devletimize ve kaynaklarımıza güveneceğiz. Biz haklıyız, haklı olmanın gücü ile konuşacağız. Hiç bir vatan evladını saf dışı bırakmayacağız. Bir baba mantığı ile bir doktor yaklaşımıyla olaylara yaklaşacağız. Faydalı olmanın, tedavi etmenin, şifaya vesile olmanın heyecanı ile yaşayacağız. Bu memlekette fakirlik suç olacak şekilde gayret edeceğiz. Prof. Dr. Haydar Baş Hocamız’ın ifade ettiği gibi, “Bizim dönemimiz başlamıştır”. İnsallah çok kısa zamanda Bağımsız Türkiye Partisi iktidarında, bu millet hak ettiği yaşam koşullarına kavuşacaktır.”

 Bir kez daha BTP Yalova Merkez İlçe yönetimini üstlenen Resul Sarıbaş’da ; “Beni  ve kadromu bu şerefli vazifeye tekrar seçtiniz. Çok teşekkür ederim. Layık olmak ve bu haklı davayı iktidar yapmak için her türlü gayreti göstereceğim..” BTP Yalova Merkez İlçe Başkanı Sarıbaş’ın yönetim kadrosunda şu isimler yer aldı: İsmail Sarıbaş, Sevda Çamurcu, Osman Özyanık, Büşra Pınar, Nermin Taşkın, Fuat Albayrak, Ömer Alan, Özcan Aslan. 

 Muhtelif konuşmaların da yer aldığı program; güzel dilek ve temennilerle sona erdi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.