BAŞKAN SİLPAGAR YALOVALI BİNİCİLERİ KUTLADI

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, İstanbul’da yapılan Pony Ligi karşılaşmalarında 27 madalya elde eden Yalova Atlı Spor Kulübü binicilerini Çiftlikköy Engelsiz Kafe’de ağırladı.

İstanbul’da yapılan Pony Ligi 5. Ayak Müsabakalarında Yalova’yı başarıyla temsil eden Yalova Atlı Spor Kulübü sporcularının yanı sıra Kulüp Başkanı Aytaç Mutlu ile kulüp antrenörü Ramazan Yiğit ve sporcu velilerinin de katıldığı yemekli etkinlikte binicilerle bir araya gelen Başkan Silpagar, ata sporu olan biniciliği Çiftlikköy’de bulunan tesislerinde en güzel şekilde öğreten ve geliştiren kulüp yetkililerine teşekkür ederek genç binicilere de tebriklerini iletti.

Yalovalı binicilerin İstanbul Beykoz Eğitim Vadisi Atlı Spor Kulübü Tesislerinde yapılan yarışmalara 14 sporcu ve 8 at ile katılarak 11 birincilik, 3 ikincilik, 5 üçüncülük, 4 dördüncülük ve 4’te beşincilik elde ettiğini hatırlatan Yalova Atlı Spor Kulübü Başkanı Aytaç Mutlu da yakın ilgi ve desteklerinden dolayı Başkan Silpagar’a teşekkür ettiklerini ifade etti. Mutlu, “Gelecek müsabakalarda ilimizin adını daha da fazla duyurmak için çaba sarfetmeye devam edeceğiz. Yalova’da da binicilik karşılaşmaları düzenleyerek bu ata sporumuza olan ilgiyi arttırmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.