ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİ E-GAZETESİ’NİN YENİ SAYISI YAYINDA

Çiftlikköy Belediyesi Gazetesi’nin dördüncü sayısı yayınlandı. İnternet ortamında e-gazete olarak okuyuculara sunulan Temmuz 2021 sayısında, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ın ve Çiftlikköy Belediyesi’nin 2021 yılı içinde gerçekleştirdiği çalışmalar ve faaliyetlerle ilgili bilgiler ve haberler yer alıyor.

Çiftlikköy Belediyesi’nin resmi internet sitesi www.yalovaciftlikkoy.bel.tr adresinden yayınlanan e-gazeteye okuyucular akıllı tablet veya telefonlardan ya da bilgisayarlarından diledikleri an ulaşabiliyor.

Çiftlikköy Belediyesi Basın Birimi tarafından 8 sayfa olarak hazırlanan gazetenin içinde okuyucuların genel bilgilerini yoklamalarını sağlayacak bulmaca köşesi de her sayıda olduğu gibi yer alıyor. Gazetenin manşet haberini ise geçtiğimiz ay çalışmalarına başlanılan Çiftlikköy Sahil Düzenleme Projesi 2. Etabı oluşturuyor.

Gazeteyi elektronik ortamda inceleyen Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar da Çiftlikköylülere ve dünyanın her yerinden insanlara ilçedeki çalışmaların son durumları ile ilgili güncel bilgileri ulaştırdıklarını ifade etti. E-gazetemizin tüm sayılarına belediye internet sitesinde kurumsal sekmesinin altında bulunan ‘Çiftlikköy Belediye Gazetesi’ sekmesinden veya burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.